img-profile-author
۲۷ ثانیه تا اردوی تیم ملی
مائده نیری هنوز هفده‌سالش تمام نشده و صاحب چندین مدال و لوح افتخار است. در شروع ورزش‌های رزمی، کونگ‌فو را انتخاب کرد و تا مرحله دعوت به تیم ملی پیش رفت، اما به دلیل یک اتفاق در ادامه راه به‌سراغ رشته ورزشی تکواندو رفت. 
img-profile-author
حمیدرضا معصومیان؛ ورزشکار ورزشی نویس
حمیدرضا معصومیان مربی دروازه‌بانان تیم ملی افغانستان می‌گوید: اعضای تیم‌ افغانستان اغلب بچه‌هایی هستند که در ایران به دنیا آمده و بزرگ شده‌اند. کادر مربیان این تیم نیز همه‌شان ایرانی هستند.
img-profile-author
سیدمحمد ببرحسینی، قدیمی‌ترین مرشد مشهد است
سیدمحمد ببرحسینی، قدیمی‌ترین مرشد مشهد سال ۱۳۲۲ وارد گود شد و تا بعد از ۹۰ سالگی در گود‌های پهلوانی مرشدی می‌کرد.
img-profile-author
دارنده ۱۵ عنوان قهرمانی می‌گوید با حرف پدرم روحیه می‌گیرم
علیرضا محمودزاده‌قلعه‌نویی، نوجوان یازده‌ساله محله رسالت است که از سه‌سال پیش، ورزش کاراته را شروع کرده است و حالا افتخارات بسیاری دارد. همه فکر و ذکر علیرضا در این روز‌ها ورزش است.
img-profile-author
هزینه مسابقات سد راه رزمی‌کاران می‌شود
سید‌فؤاد حسینی نوجوان می‌گوید: استعداد‌های خوبی در محله‌مان هست، اما به‌خاطر هزینه زیاد کلاس‌ها و هزینه مسابقه‌های کشوری و بین‌المللی از ادامه ورزش و شرکت در مسابقه‌ها منصرف می‌شوند.
img-profile-author
وسوسه‌ پژو قسطی پای حسن محجوب‌فرد را به تیم تاکسی‌رانی باز کرد!
مدیرعامل سازمان تاکسی‌رانی پیشنهادی وسوسه‌انگیز به او داد؛ اینکه در ازای بازی در تیم فوتبال تاکسی‌رانی، می‌تواند صاحب یک خودرو پژو به‌صورت اقساطی شود و در خط فرودگاه نیز کار کند.
img-profile-author
ایمان گلمکانی فوتبالیست‌های «ادیب» را دور هم جمع کرد
ایمان گلمکانی مربی فوتبالی است که بچه‌های محله ادیب را دور هم جمع می‌کند و آن‌ها را به انجام ورزش علاقه‌مند کرده است. او خودش مدت‌ها در زمین‌های خاکی توپ می‌زد و عاشق فوتبال است.
img-profile-author
رمز موفقیت دختر قهرمان کاراته‌کار
فاطمه کاهانی می‌گوید: من هم مثل هم‌سن‌و‌سال‌هایم تفریح می‌کنم، تلویزیون می‌بینم، سفر می‌روم، در فضای مجازی گشت‌وگذار می‌کنم اما همه اینها روی حساب است و هیچ‌کدام را بی‌رویه انجام نمی‌دهم.
img-profile-author
اتفاقی که بازیکن لیگ برتر بسکتبال را توان‌یاب کرد
حمید صداقت روز‌های ناامیدی روی تخت بیمارستان تا رسیدن به اردوی تیم ملی بسکتبال با ویلچر و کسب مقام سوم مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه را تجربه کرده است. او می‌خواست به تیم ملی راه یابد؛ اما چرخ روزگار روی چرخ‌های ویلچر نشاندش و اکنون بازیکن تیم بسکتبال با ویلچر آسایشگاه شهیدفیاض‌بخش در لیگ برتر است.
img-profile-author
مسابقات پرهیجان کشتی در خانه شبستریان‌ها!
هر شب خاک شدن و به زمین خوردن باعث شد، کم‌کم ایمان هم به کشتی روی آورد. موفقیت‏ های ایمان، افشین برادر دیگر را هم راهی رشته کشتی کرد. بدین ترتیب خانواده شبستریان تبدیل به خانواده‌ای کشتی‌گیر شد.
صفحه ۱بعدی