img-profile-author
جمعه‌های والیبالی پارک ملت ۳۰ ساله شد
جمعه‌های والیبالی پارک ملت در محله آزادشهرقدمت بیش‌از سی‌ساله دارد و همه‌جور ورزشکار مبتدی و حرفه‌ای را به خود دیده است.
img-profile-author
کتابخانه امام خمینی (ره) جمعه‌ها هم باز است
کتابخانه یکی از بخش‌های مجتمع فرهنگی‌هنری امام‌خمینی (ره) است که در سال ۱۳۷۹ گشایش یافت تا اهالی محدوده خواجه‌ربیع نیز از نعمت فضای فرهنگی و پر از کتاب برخوردار باشند.
img-profile-author
اختراع در قلب فاطمیه
پژوهش سرای علامه طباطبایی پلی بین مدرسه و دانشگاه است که در آن دانش آموزان فراتر از مباحث تئوری که در مدرسه آموخته اند، به صورت عملی و کابردی نیز با فناوری‌های جدید آشنا می‌شوند.
img-profile-author
اولین کتابخانه خیابان کوثر را دانشجویان راه‌انداختند
حسین حسینی، ایده‌پرداز و اجرا‌کننده اصلی طرح اولین کافه کتاب دانشجویی مشهد در دانشگاه غیرانتفاعی بهار است که به همراه دو همکلاسی با ۵ میلیون تومان سرمایه اولیه این پاتوق فرهنگی را راه انداخته‌اند.
img-profile-author
تنها هنرستان هنرهای زیبای پسرانِ خراسان در خیابان ادیب است
هنرستان هنر‌های زیبای پسران مشهد از سال ۷۲ افتتاح شده، اما از سال ۸۴ در خیابان ادیب ۳۳ قرار دارد تا به‌عنوان مکانی ثابت میزبان علاقه‌مندان به هنر نه تنها از سراسر مشهد، بلکه از سایر شهرستان‌های استان باشد.
img-profile-author
جشن نور و معرفت در بوستان کوهسنگی
امسال دومین سالی است که شاهد برگزاری جشنواره هنر‌های نوری در بوستان کوهسنگی هستیم. امسال بیش‌از چهل‌اثر نوری و ۱۵۰‌المان در بوستان کوهسنگی جانمایی شده است.
img-profile-author
ثبت رکورد مهربانی اهالی دو محله در پویش «مشهد مهربان»
پویش «مشهد مهربان» از سه سال پیش باهدف تأمین هزینه تحصیلی نیازمندان و جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای آزادسازی زندانیان غیرعمد شکل‌گرفته است. در محدوده دو محله منطقه ۵ تا این لحظه چهارصد‌تراکنش انفاق ثبت شده است.
img-profile-author
سفیران سلامت در ۳ مرکز خدمات جامع سلامت شهری
بیشترین مراجعه‌کننده‌ها مرکز خدمات جامع سلامت شهری ۲۲ بهمن، مادرانی هستند که کودکانشان را برای واکسیناسیون به مرکز می‌آورند یا مادران بارداری که به‌طور مرتب معاینه می‌شوند.
img-profile-author
فرصت بندگی برای چهل نوجوان معتکف در قرارگاه شوق برتری
رمضان ۱۴۰۳، «قرارگاه شوق برتری» میزبان جمعی از نوجوانان دهه هشتادی در مجتمع منتظرالمهدی (عج) در محله رسالت بود. در این برنامه چهل‌نوجوان منطقه معتکف شده بودند تا فصل جدیدی از بندگی را تجربه کنند.
img-profile-author
ساختمان شهدای قرقی؛ خانه دل‌خوشی زوج‌های کم‌برخوردار
اگر عروس و داماد‌ها در مدت حضورشان در ساختمان شهدای قرقی، چشمشان به نورسیده‌ای روشن و افتخار مادر و پدر‌شدن نصیبشان شود، مدت حضورشان در این منازل، به سه‌سال افزایش پیدا می‌کند.
صفحه ۱بعدی