کد خبر: ۵۸۸۵
|
۰۹ مرداد ماه ۱۴۰۲   ۱۴:۰۰
کوچه شهید اسماعیل‌پور ۶ در یک دهه اخیر به اسم شهید حسن حامد مزین شده و با اینکه از کوچه‌های فرعی است، در دل خود چهارگذر دیگر دارد. این کوچه‌ها متراکم از منزل مسکونی است.

کوچه شهید اسماعیل‌پور ۶ در یک دهه اخیر به اسم شهید حسن حامد مزین شده و با اینکه از کوچه‌های فرعی است، در دل خود چهارگذر دیگر دارد. این کوچه‌ها متراکم از منزل مسکونی است. شاخه‌های روی دیوار‌ها که از خانه‌ها بیرون افتاده، جلوه زیبایی به این معابر باریک که خودرو‌ها در آن‌ها به‌سختی عبور می‌کنند، بخشیده است.

تکه‌زمین سر‌سبز ابتدای این کوچه، شرایط خاصی برای آن رقم زده و به گفته ساکنان آن، در چهار‌فصل سال هوای گذرشان بهاری است. نهر آب وسط این علفزار زیبایی‌اش را دوچندان کرده و در خانیچه وسط آن، سبزی‌های رنگ‌به‌رنگ برای مشتری‌ها چیده شده است. اما انتهای این گذر با ابتدای آن توفیر دارد و تجمع تعمیرگاه‌های خودرو، کاربری آن را به تجاری تبدیل کرده است.

کوچه مجتمع خدمات خودرویی در محله حسین‌آباد

هیئت مذهبی امیرالمؤمنین (ع) در شب‌های محرم با برپایی مراسم پرشور حسینی، چراغ مجلس عزای امام‌حسین (ع) را در این معبر روشن نگه می‌دارد.

کوچه مجتمع خدمات خودرویی در محله حسین‌آباد

دبستان دولتی دوره اول شهید‌خیر‌زاده که سال‌۱۳۹۰ ساخته شد، این روز‌ها میزبان زائران رضوی است.

کوچه مجتمع خدمات خودرویی در محله حسین‌آباد

این کوچه برای رانندگان خودرو‌های سبک نیز آشناست. مجتمع خدمات خودرویی سامان‌۲ که ۱۰‌سال پیش آن را شهرداری مشهد در انتهای کوچه ساخته، شهرک کوچکی از تعمیرگاه‌های خودرو است.

کوچه مجتمع خدمات خودرویی در محله حسین‌آباد

عرصه سبز ابتدای این گذر در بهار و تابستان محل تفریح ساکنان محله می‌شود.

کلمات کلیدی
ارسال نظر
:
:
: