کد خبر: ۱۲۷۵
|
۰۴ شهريور ماه ۱۴۰۰   ۰۰:۰۰
خیابان امیریه31 به نام شهید آراسته نام‌گذاری شده است. یک بافت جمعیتی متراکم که مجتمع‌های مسکونی متعددی از جمله ترمه، سجان، زمرد، آرمان، باران، الزهرا، امام رضا(ع) و... را در خود جای داده و بیشتر از 7هزار نفر در این خیابان سکونت دارند. مجتمع‌های پرشمار در گذر زمان سبب رشد امکانات رفاهی در این معبر شهری شده و آن را بدل به یکی از نقاط پرجمعیت منطقه12 کرده است.

خیابان امیریه31 به نام شهید آراسته نام‌گذاری شده است. یک بافت جمعیتی متراکم که مجتمع‌های مسکونی متعددی از جمله ترمه، سجان، زمرد، آرمان، باران، الزهرا، امام رضا(ع) و... را در خود جای داده و بیشتر از 7هزار نفر در این خیابان سکونت دارند.

 مجتمع‌های پرشمار در گذر زمان سبب رشد امکانات رفاهی در این معبر شهری شده و آن را بدل به یکی از نقاط پرجمعیت منطقه12 کرده است. پروژه‌های اجرایی در ماه‌های اخیر در منطقه12 دسترسی این معبر را هم به نقاط مرکز شهر تسهیل کرده است که بر بهبود شرایط زندگی در این خیابان افزوده است.

 

ساخت حسینیه و مسجد امیرالمؤمنین(ع) سال 1396 آغاز شده و تاکنون بیشتر از 60درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

 

کمال حسین‌زاده معتمد ساکنان و از قدیمی‌های خیابان امیریه31 است. او 10سال از عمر 68ساله خود را در نگهبانی از مجتمع‌های این معبر گذرانده است.

 

سالن ورزشی شهید آراسته در سال93 ساخته شده است و سوله بحران را هم در دل خود جای داده است. در این مجموعه انواع ورزش‌های توپی، رزمی و... فعالیت دارند.

 

بوستان محلی اقاقیا، پارک 13هزارمترمربعی این معبر است که امکاناتی همچون فضای بازی کودکان، پیست دوچرخه‌سواری و لوازم ورزشی و بدن‌سازی را دارد.

ارسال نظر
:
:
: