کد خبر: ۵۸۰۱
|
۰۱ مرداد ماه ۱۴۰۲   ۱۲:۰۰
بزرگراه شهید‌بابا‌نظر قبلا زمین کشاورزی و محل کشت جو، گندم و محصولات زراعی دیگر بوده و رفته‌رفته به شهر پیوسته است؛ البته هنوز در برخی نقاط آن، کشاورزی انجام می‌شود.

اگر قصد رسیدن به بولوار شهید‌آوینی را دارید، اولین گزینه پیشنهادی، بزرگراه شهید‌بابا‌نظر است که شما را به بافتی مسکونی می‌رساند که بسیاری از مهاجران افغانستانی در آن ساکن هستند. این محدوده قبلا زمین کشاورزی و محل کشت جو، گندم و محصولات زراعی دیگر بوده و رفته‌رفته به شهر پیوسته است؛ البته هنوز در برخی نقاط آن، کشاورزی انجام می‌شود.

در ورودی بولوار، چندین مجموعه خدماتی و ورزشی قرار گرفته و محل تردد ماشین‌های سنگین هم هست.

بولوار منتهی به زمین‌های کشاورزی در محله پنج‌تن

ایست‌کار، محل سامان‌دهی کارگران ساختمانی است. اگر نیاز به کارگر با مهارت‌های مختلف گچ‌کاری، کاشی‌کاری و‌... داشتید، از این مجموعه که در ورودی معبر قرار دارد، کمک بگیرید.

بولوار منتهی به زمین‌های کشاورزی در محله پنج‌تن

مجموعه ورزشی زنده‌یاد محمد‌تقی جعفریان که عمری شانزده‌ساله دارد، در‌اختیار اداره ورزش و جوانان مشهد است و با دارابودن سالن‌های چند‌منظوره و زمین فوتبال، ظرفیت خوبی برای محله به شمار می‌آید.

بولوار منتهی به زمین‌های کشاورزی در محله پنج‌تن

بخشی از خدمات شهرداری، در ساختمان معاونت اجرایی شهرداری منطقه ۴ در بولوار شهید آوینی ارائه می‌شود. در این ساختمان، دو اداره خدمات شهری و فضای سبز مستقر هستند.

بولوار منتهی به زمین‌های کشاورزی در محله پنج‌تن

بوی ریحان و سبزی زمین‌های کشاورزی، مشام هر رهگذری را نوازش می‌دهد. همسایه‌ها سبزی خوردن، بادمجان و گوجه مصرفی‌شان را از این زمین‌ها تهیه می‌کنند.

ارسال نظر
:
:
: